Jak se dají reklamní předměty přetvořit v kolekci prémiového oblečení, vlastní značku a zároveň s nimi stmelit a vytvořit dobročinnou komunitu, která když může tak pomůže?

Jaká je spojitost Šporku a Červeného Jelena?

V paláci Špork se nachází Restaurace Červený Jelen, kde BF Promotion vyzpovídali Jiřího Panušku, ředitele zákaznického zážitku. O čem byla řeč? Hodně se rozpovídal například o merchi Red Stag.

Red Stag Fashion

Vraťme se, ale na začátek a vysvětleme si spojitost Šporku a Červeného Jelena. Červený Jelen je nejkvalitnější a největší restaurace v Praze. Je vyhlášená hlavně svým kvalitním pivem a výborným jídlem. Projekt Špork je s Červeným Jelenem úzce spojen. Špork je e-shop určený pro lidi, co mají rádi nejen kvalitní jídlo a pití, ale hlavně pro lidí, kteří umí vracet něco nazpět do společnosti.

E-shop Špork

Jak vznikl brand Red Stag Fashion?

Všechno začalo spojením Červeného jelena a Bontonfilmu. Jiří Panuška řekl “ Martin Palán (CEO Bontonfilmu) mi u piva vysvětluje, co všechno Bontonfilm dělá. Studios, distribuce a merch. Tak jsem mu řekl, že merch bychom potřebovali a přišla spolupráce s Bontonfilm Promotions.”

Red Stag Fashion

Red Stag Fashion představuje prémiové urban oblečení a doplňky, s originálním okřídleným jelenem Red Stag. Co je cílem tohoto brandu? Jirka na to odpověděl jasně a stručně: “Cílem je mít hezký netuctový oblečení zajímavého brandu.”

Red Stag Fashion

Dalším cílem je, aby si lidé zamilovali minimalistický design, ozvláštněný krásným logem. Avšak Jiří Panuška trvá na tom, aby brand nebyl spojován s restaurací. V rozhovoru, také uvedl, že má v plánu rozšířit základní kolekci a vydávat prémiovou kolekci.

Několik měsíců uplynulo a v září jsme nafotili novou kolekci. Běžte se na ní podívat, je prostě skvělá.

Nová kolekce Red Stag Fashion

Špork brand

Na konci rozhovoru se Jiří Panuška rozpovídal o projektu Lifehunters. Tento projekt se pojí se slovem lifehunter. Lifehunter je člověk, který si užívá života naplno, miluje dobré jídlo a kvalitní pití k tomu. Zároveň pokud může, tak pomůže. Proto je tento projekt úzce spojen s brandem Špork, protože Špork je jedna komunita podobně smýšlejících lidí, kteří nám pomohou s projekty skrze své know-how, doporučení nebo i finanční pomocí.

Špork komunita

Jestli se vám merch Red Stag Fashion líbí, tak neváhejte a udělejte někomu radost. Nová kolekce rychle mizí, tak aby tam na vás něco zbylo.

Pokud byste se chtěli dozvědět více informací o vlastním merchi a Šporku, tak neváhejte a přečtěte si celý rozhovor zde.

×