KDO JSME

Parta kamarádů, podnikatelů a nadšenců. Vytváříme nebo (spolu)vytváříme výjimečné lokální produkty a služby, které mají silnou značku, zajímavý příběh a společensky přidanou hodnotu. Naším motivem je společenská zodpovědnost, ať už v podobě dlouhodobé udržitelnosti, cirkulární ekonomiky, podpory dobročinnosti, kultury či inovací s pozitivním dopadem na svět kolem nás. 

ŠPORK TÝM

Parta kolegů a kamarádů. Z různých firem a různých oborů. Každý jsme jiný, ale všichni máme rádi život, dobré jídlo a pití. Bavíme se, cestujeme, poznáváme, podnikáme (a áno, občas i krachujeme), ale také pomáháme tam, kde je to potřeba.

Hledáme nebo (spolu)vytváříme výjimečné lokální produkty a služby, které mají silnou značku, zajímavý příběh a společensky přidanou hodnotu. Ty pak nabízíme výjimečným lidem, kteří stejně jako my milují život a dokáží se z něj radovat. Naším leitmotivem je společenská zodpovědnost v podobě
dlouhodobé udržitelnosti, cirkulární ekonomiky, podpory dobročinnosti, kultury či inovací s pozitivním dopadem na svět kolem nás.

Jsme TÝM ŠPORK!

Jiří Panuška

Jirka je týmový hráč, marketingový king a skvělý lídr. Jeho empatie zachránila nejedno jednání a projekt. Také je to náš největší sportovec: běhá ultratraily, všude  a vždy kdy může. Už dlouho hledá produkty, které mu dodají rychle energii ve zdravé podobě. Stal se naším specialistou na oříšková másla a tyčinky.

Katarína Machytková

Miluje nové výzvy, hledá nové projekty, produkty a stará se o to, aby vše pak fungovalo. Kromě toho je máma dvou malých dětí a tak nám trochu léta mezi pracovním a tím dětským světem. Miluje (nutně potřebuje) kávu a přirozeně se tak stala naší specialistkou na výběrovou kávu.

Radek Tureček

Radek je ředitel Červeného Jelena, který je s námi úzce propojen. Nenechte se zmást jeho občasným přísným přístupem, vevnitř je to skvělý člověk. A taky milovník a odborník na vína, giny a skvělé jídlo, které vám velmi rád doporučí.

Marek Fichtner

Mára, náš šéfkuchař na kterého jsme patřičně hrdí. Špičkový profesionál v oboru, takový archetyp gastro profíka, za kterým lidi jdou. Pomáhá nám se značkami "Meat Jelen" nebo "Sweet Jelen", které pro vás připravujeme a zároveň vymýšlí nové produkty.

Tereza Kindlová

Má na starosti kompletní správu webu. Tak jak ho tady vidíte, v celé své kráse. Kromě správy webu je velký nadšenec do sportu, který potřebuje neustále něco dělat. Na tvrdý alkohol ji neutáhnete, ale kvalitnímu vínku neodolá a tak pro Vás ochutnává všechny vína, za které ručí.

Miroslav Nekolný

Míra, kdo jiný vám načepuje pivo líp než on? Několikanásobný finalista soutěže Pilsner Urquell Master Bartender, skvělý člověk s velkým srdcem a humorem. Běžte si s ním popovídat (nejen) o pivu, nebo se přihlaste na školu čepování, kde vás naučí jak správně čepovat a pečovat o skvělé pivo.

Klára Řezníčková

Klárka je příklad toho, že když něco milujete, tak se může rychle stát, že se stanete jedničkou v daném oboru. Rozhodla se vyměnit ČVUT za cukrařinu a udělala dobře! Její sladké dorty nebo zákusky jsou návykové.

TÝM ČERVENÉHO JELENA

K našim nejbližším kolegům patří tým Červeného Jelena, kterého najdete v Hybernské ulici 1034/5 v Praze. Jedná se o unikátní restauraci, která vznikla v prostoru bývalé Anglo-československé banky v kubisticko-modernistickém paláci Špork (podle kterého se jmenujeme i my ☺).

Červený Jelen má čtyři patra a v každém patře si můžete užít trochu jiný gastronomický zážitek. Hlavním patru se říká “Banka” a pochutnáte si tam na skvělém plzeňském pivu z 12m vysoké pivní věže a na skvělých prémiových steacích. Nižším patrům se říká “Trezor Marka Fichtnera” a ”Klubovna”. V Trezoru si třikrát do roka můžete užít Markovo sezónní menu. A v Klubovně zase školu čepování či teambuilding. A posledním patrem jsou salonky, ve kterých můžete v klidu pracovat přes den a přes noc si užít private dining.

Jsme TÝM ČERVENÉHO JELENA!

PARTNEŘI

Bez partnerů by Špork.cz neexistoval a my jsme jim moc vděční, že spolu s námi vytváří nesmírně zajímavé a kvalitní značky s krásným příběhem.

Mezi klíčové partnery patří: 2Media, Bontonfilm Promotions, Creaticom, Červený Jelen, Dos Mundos, Grem, L’Or Special Drinks, pantáta Míra Nekolný, skupina H5, vinařství Obelisk, vinařství Vican, a spoustu dalších...

PARTNEŘI, DĚKUJEME!

RCBG

Jsme hrdou součástí skupiny RCBG a.s., kterou v roce 2017 založilo pět přátel: Patrik, Radek, Lubo, Luboš a Jirka. Do skupiny mimo jiné patří několik restaurací v Plzni a Červený Jelen v Praze (více na webu H5), manažerské služby BC21 a naše společnost GT21.

KLUCÍ, DĚKUJEME!

×